Servis & Príslušenstvo Opel

Zasadíme strom

Servis & Príslušenstvo Opel

Zasadíme strom

Zasadili ste už tento rok stromček? Ak nie, stále máte u nás šancu do 30. júna.

Ako to funguje? Je to veľmi jednoduché: vyberte si náhradný diel z našej ponuky renovovaných dielov. Sú to originálne náhradné diely Opel, ktoré boli renovované podľa najvyšších bezpečnostných a kvalitatívnych štandardov.

Každým výberom z tejto ponuky podporujeme iniciatívu „Zasadiť strom“ pri obnove mangrovového ekosystému v Senegale.

Rozhodnite sa teraz pre kvalitnú opravu s nižšími nákladmi a s plnou zárukou - a urobte niečo dobré pre naše životné prostredie!


Výhody renovovaných dielov

  • Menší vplyv na životné prostredie: Výberom dielov z ponuky renovovaných dielov pomáhate ušetriť až 80 % materiálu a až 50 % energie.
  • Nižšie náklady na opravu a zachovanie predajnej hodnoty vozidla: Tieto náhradné diely sú až o 40 % lacnejšie než zodpovedajúce nové originálne diely.
  • Záruka kvality: Všetky diely kontrolujú, testujú a schvaľujú naši odborníci. Vzťahuje sa na ne rovnako dlhá záruka ako na nové diely.

Ponuka renovovaných dielov

  • Repasované diely: Tieto diely boli zrekonštruované podľa špecifikácií výrobcu.Väčšinu týchto dielov tvoria hlavné mechanické časti: motory, prevodovky, spojky, ale aj elektronické diely.
  • Opätovne použité diely: Tieto diely sa získavajú z vozidiel na konci životnostia z hľadiska kvality sú «štandardné» alebo „prémiové“.
  • Opravené diely: Niektoré časti vozidla je možné opraviť, napríklad audiosystém alebo prevodovku. Ich opravu do plne funkčného stavu zabezpečuje náš osvedčený partner.

Opel servis on-line

Využite možnosť objednania Vašej návštevy servisu Opel.

Objednať na servis