Opel E-mobilita

Opelektrizácia

ZAŽITE NAŠE ELEKTROMOBILY NA VLASTNEJ KOŽI

Opel E-mobilita
Už za 33 490 €

GRANDLAND X HYBRID

Toto dominantné SUV s množstvom prelomových technológií a vzrušujúcim dizajnom je pripravené na každé dobrodružstvo. Grandland X a jeho plug-in hybridná verzia sa to chystajú roztočiť.

Viac informácií na opel.sk


Opel E-mobilita
Už za 27 990 €

CORSA-E

Objavte nový, 100-percentne elektrický model Corsa-e – mestské auto nemeckej výroby pripravené na budúcnosť, s pôsobivým dojazdom, rýchlym nabíjaním a minimálnou hlučnosťou pri maximálnom výkone.

Viac informácií na opel.sk


Opel E-mobilita
Už za 30 790 €

MOKKA-E

Vzniká odvážna originálna verzia dizajnu a technológií. Ste pripravení zažiť odvážne čistý prístup, ktorý posúva riadenie vozidla na celkom novú úroveň? Objavte úpne nový elektrický model Mokka-e.

Viac informácií na opel.sk


Opel E-mobilita
Už za 36 690 €

ZAFIRA-E LIFE

Zafira-e Life predstavuje e-volúciu salónika na kolesách. Zároveň je to vlajková loď modelového radu Zafira Life, ktorý je stelesnením špičkového komfortu na úrovni prvej triedy. Teraz je vybavená čisto elektrickým systémom pohonu, ktorý vašim cestujúcim prinesie hladšiu, tichšiu a luxusnejšiu jazdu.

Viac informácií na opel.sk


Opel E-mobilita
Už za 25 890 €

VIVARO-E LIFE

Nový Opel Vivaro-e znamená skvelú voľbu pre podniky s najvyššími profesionálnymi štandardmi, ktoré vyžadujú, aby ich vozidlá dokonale zapadli do optimalizovaného pracovného procesu.

Viac informácií na opel.sk

VYSKÚŠAJTE ELEKTRICKÉ A HYBRIDNÉ VOZIDLÁ OPEL
a získajte Opelektrikartu!
Opelektrizácia

Prihláste sa u predajcu

Vyplňte tento formulár a dohodneme si s vami čas, kedy pre vás budú pripravené na vyskúšanie naše elektrické a hybridné vozidlá Opel.

Predajca
*Povinné údaje.

Vložením svojich osobných údajov do formulára beriem na vedomie ich spracovanie podľa podmienok uvedených tu.


ZAČÍNAME

Elektrická mobilita jednoducho a ľahko: s nami je používanie elektrických vozidiel také jednoduché ako používanie smartfónu. Služby Opel pre elektrické vozidlá vám ako jej dokonalý doplnok pomôžu začať a budú vás sprevádzať na ceste.

Opel E-mobilita

Najprv to najdôležitejšie: riadiť elektrické vozidlo je ľahšie, ako si myslíte – bez ohľadu na to, aké máte potreby v oblasti mobility. Dozviete sa všetko o dôležitých témach, ako sú rôzne formy elektrickej mobility, ako maximálne predĺžiť dojazd vášho vozidla, batérie elektromobilov a celkové prevádzkové náklady.

Viac informácií na opel.sk